Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Lastekirjandus / Noorem kooliiga / Last Thing You Said

Raamat

Last Thing You Said

Autor: Sara Biren

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

17.25 16.39 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: Kiirtellimusega: kolmapäev 21.11

Sisukirjeldus

A deeply felt and romantic debut YA novel for fans of Sarah Dessen and Jenny Han

Lisainfo
ISBN 9781419723049
Ilmumisaasta 2017
Keel ingliskeelne
Formaat Kõvakaaneline
Lehekülgi 320 lk
Mõõt 209x139x32 (mm)
Kirjastus ABRAMS
Lisamise aeg: 22.12.2016

17.25 16.39 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: Kiirtellimusega: kolmapäev 21.11

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.