Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Ladies of the House

Raamat

Ladies of the House

Autor: MOLLY MCGRANN

* * * * * * * * * * Hinda ja arvusta (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

An atmospheric and imaginative novel for fans of Kate Atkinson and Muriel Spark. When Marie Gilles reads that three elderly people have been found dead in a dilapidated house in Primrose Hill, she has an unshakable feeling that she is somehow to blame. Not final jacket image.

Lisainfo
ISBN 9781447274759
Keel ingliskeelne
Formaat Kõvakaaneline
Mõõt 216x135x26 (mm)
Kirjastus PICADOR
Lisamise aeg: 15.11.2014

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.