Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Ulme ja fantaasia / Knight's Shadow

Raamat

Knight's Shadow

Autor: Sebastien de Castell

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

The 2nd book in the fantasy series, following on from "Traitor's Blade". Ideal for fans of Joe Abercrombie, Brandon Sanderson and Mark Lawrence.

Lisainfo
ISBN 9781782066774
Keel ingliskeelne
Formaat Kõvakaaneline
Mõõt 234x153x38 (mm)
Kirjastus QUERCUS PUBLISHING
Lisamise aeg: 08.11.2014

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.