Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / King's Diamond

Raamat

King's Diamond

Autor: Will Whitaker

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

A vivid novel set in 1527, as the chaos of war spreads out across Europe and Henry VIII presides over an opulent court. Whitaker's first historical novel, it will appeal to fans of C.J. Sansom and Sarah Dunant.

Lisainfo
ISBN 9780007410309
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Mõõt 197x129x27 (mm)
Kirjastus HARPER COLLINS PUBLISHERS
Lisamise aeg: 23.02.2014

Toode pole saadaval

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.