Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Kindness

Raamat

Kindness

Autor: POLLY SAMSON

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

A story of love, grief, betrayal and reconciliation, asking if we can ever truly trust another. The second novel from Polly Samson, author of "Perfect Lives". For fans of Rachel Joyce and Zoe Heller.

Lisainfo
ISBN 9781408861875
Keel ingliskeelne
Formaat Kõvakaaneline
Mõõt 234x153x29 (mm)
Kirjastus BLOOMSBURY PUBLISHING
Lisamise aeg: 08.11.2014

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Klienditugi

Kõnedele vastatakse E-P 9-20
+372 671 3659

Kirjadele vastatakse E-R 9-17
epood@rahvaraamat.ee

Tasuta püsikliendiks registreerumine

Rahva Raamatu püsikliendina saad meie kauplustes püsivalt 5% allahindlust ning ennast kurssi viia raamatuuudistega:

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.