Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Kills

Raamat

Kills

Autor: Richard House

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

For fans of Don DeLillo, Roberto Bolano and David Mitchell comes this astonishing landmark novel which moves across continents, characters and genres, and is both a political thriller and an exceptional piece of literary fiction. Camp Liberty is an unmanned staging-post in Amrah province, Iraq, and plans have recently been put in motion to transform it into the largest military base in the country. But this announcement provokes explosive reactions from a number of ruthless individuals...

Lisainfo
ISBN 9781447237860
Keel ingliskeelne
Formaat Kõvakaaneline
Mõõt 241x165x65 (mm)
Kirjastus PICADOR
Lisamise aeg: 15.09.2013

Toode pole saadaval

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.