Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Põnevus ja krimi / Killer You Know

Raamat

Killer You Know

Autor: S. R. Masters

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

A gripping, atmospheric debut psychological thriller - perfect for fans of Ruth Ware, Alex Marwood and Ali Land.

Lisainfo
ISBN 9780751570366
Ilmumisaasta 2019
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 432 lk
Kirjastus LITTLE, BROWN BOOK GROUP
Lisamise aeg: 22.04.2019

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.