Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Ulme ja fantaasia / Justice

Raamat

Justice

Autor: IAN IRVINE

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

17.25 16.39 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: Kiirtellimusega: kolmapäev 24.10

Sisukirjeldus

Justice is the shattering finale to Ian Irvine's fantasy epic, the Tainted Realm trilogy, a series perfect for fans of Terry Brooks, Robin Hobb and Terry Goodkind.

Lisainfo
ISBN 9781841498300
Ilmumisaasta 2014
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 640 lk
Mõõt 198x126x47 (mm)
Kirjastus LITTLE, BROWN BOOK GROUP
Sari Tainted Realm
Lisamise aeg: 09.11.2013

17.25 16.39 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: Kiirtellimusega: kolmapäev 24.10

Sama autor

Kategooria TOP

Samast sarjast

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.