Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Ulme ja fantaasia / Justice

Raamat

Justice

Autor: IAN IRVINE

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

18.69 €Püsikliendile: 17.76 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

LIITU või Logi sisse

Kaup kätte: 3-6 nädalat, hiljemalt 07.03

Sisukirjeldus

Justice is the shattering finale to Ian Irvine's fantasy epic, the Tainted Realm trilogy, a series perfect for fans of Terry Brooks, Robin Hobb and Terry Goodkind.

Lisainfo
ISBN 9781841498300
Ilmumisaasta 2014
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 640 lk
Mõõt 198x126x47 (mm)
Kirjastus LITTLE, BROWN BOOK GROUP
Sari Tainted Realm
Lisamise aeg: 09.11.2013

18.69 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

LIITU või Logi sisse

Kaup kätte: 3-6 nädalat, hiljemalt 07.03

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Klienditugi

Kõnedele vastatakse E-P 8-21
+372 671 3659

Kirjadele vastatakse E-R 9-17
epood@rahvaraamat.ee

Tasuta püsikliendiks registreerumine

Rahva Raamatu püsikliendina saad meie kauplustes püsivalt 5% allahindlust ning ennast kurssi viia raamatuuudistega:

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.