Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Põnevus ja krimi / Jackdaw

Raamat

Jackdaw

Autor: Luke Delaney

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

The 4th book in the crime series featuring DI Sean Corrigan, set in London. Luke Delaney is an ex-murder squad detective, so can write authoritatively about investigations. With appeal to fans of Mark Billingham and Peter James.

Lisainfo
ISBN 9780007585687
Keel ingliskeelne
Formaat Kõvakaaneline
Mõõt 240x159x38 (mm)
Kirjastus HARPER COLLINS PUBLISHERS
Lisamise aeg: 14.11.2014

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.