Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Lastekirjandus / Keskmine kooliiga / It's the End of the World as We Know it

Raamat

It's the End of the World as We Know it

Autor: SACI LLOYD

* * * * * * * * * * Hinda ja arvusta (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

A laugh-out-loud funny new sci-fi series from Costa-shortlisted author Saci Lloyd, for fans of Terry Pratchett and Douglas Adams. Mikey and his rebel friends must stop a ruthless tyrant from using Earth as a dumping ground for an uncontrollable poisonous algae. Ages: 12+.

Lisainfo
ISBN 9781444916683
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Mõõt 198x129x23 (mm)
Kirjastus Hachette Kids Hodder Children
Lisamise aeg: 03.10.2014

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.