Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Kultuur ja ühiskond / Ühiskond / It's Okay to Laugh (Crying is Cool Too)

Raamat

It's Okay to Laugh (Crying is Cool Too)

Autor: Nora McInerny Purmort

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

23.53 22.35 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: Kiirtellimusega: kolmapäev 12.12

Sisukirjeldus

A heartbreaking memoir about love and loss based on popular blog, My Husband's Tumor. Perfect for readers who loved The Fault in Our Stars and Late Fragments.

Lisainfo
ISBN 9780349410128
Ilmumisaasta 2016
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 288 lk
Mõõt 233x153x22 (mm)
Kirjastus LITTLE, BROWN BOOK GROUP
Lisamise aeg: 23.01.2016

23.53 22.35 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: Kiirtellimusega: kolmapäev 12.12

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.