Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Põnevus ja krimi / Invention of Fire

Raamat

Invention of Fire

Autor: Bruce Holsinger

* * * * * * * * * * Hinda ja arvusta (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

An atmospheric new historical thriller featuring John Gower, poet and trader of secrets, and set in the turbulent 14th century. Ideal for fans of C.J. Sansom. The author is a prolific and award-winning scholar of the Middle Ages. *Also appeared in January Buyer's Notes*

Lisainfo
ISBN 9780007493333
Keel ingliskeelne
Formaat Kõvakaaneline
Mõõt 240x159x38 (mm)
Kirjastus HARPER COLLINS PUBLISHERS
Lisamise aeg: 03.10.2014

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.