Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Impossible Lives of Greta Wells

Raamat

Impossible Lives of Greta Wells

Autor: Andrew Greer

* * * * * * * * * * Hinda ja arvusta (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

An emotional novel from the author of "Story Of A Marriage". Set in the 1980s, one woman can not go on alone, and opens herself to an unusual procedure. For readers of "The Time Traveller's Wife".

Lisainfo
ISBN 9780571295432
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Mõõt 198x126x24 (mm)
Kirjastus Faber & Faber
Lisamise aeg: 17.05.2014

Toode pole saadaval

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.