Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Immortalists

Raamat

Immortalists

Autor: CHLOE BENJAMIN

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

23.53 22.35 €

Kaup kätte: Kiirtellimusega: teisipäev 20.11

Sisukirjeldus

'It's amazing how good this book is' says Karen Joy Fowler: discover Chloe Benjamin's THE IMMORTALISTS, a sweeping family drama for fans of WE ARE ALL COMPLETELY BESIDE OURSELVES and FATES AND FURIES.

Lisainfo
ISBN 9781472244994
Ilmumisaasta 2018
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 416 lk
Kirjastus HEADLINE PUBLISHING GROUP
Lisamise aeg: 13.08.2018

23.53 22.35 €

Kaup kätte: Kiirtellimusega: teisipäev 20.11

Sama autor

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.