Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Ice King

Raamat

Ice King

Autor: M. K. Hume

* * * * * * * * * * Hinda ja arvusta (0)

14.11 13.40 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: Kiirtellimusega: kolmapäev 20.12

Sisukirjeldus

The triumphant conclusion to M.K. Hume's magnificent Twilight of the Celts trilogy that completes the epic series about the legend of King Arthur, sure to appeal to fans of Conn Iggulden and George R. R. Martin.

Lisainfo
ISBN 9781472215734
Ilmumisaasta 2015
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 576 lk
Mõõt 198x129x46 (mm)
Kirjastus HEADLINE PUBLISHING GROUP
Sari Twilight of the Celts
Lisamise aeg: 10.01.2015

14.11 13.40 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: Kiirtellimusega: kolmapäev 20.12

Sama autor

Kategooria TOP

Samast sarjast

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.