Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Lastekirjandus / Keskmine kooliiga / I'm Dougal Trump ... Where's My Tarantula?

Raamat

I'm Dougal Trump ... Where's My Tarantula?

Autor: D Trump

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

Someone has stolen Dougal's beloved tarantula, Syril, and Dougal is determined to do everything in his power to get her back... A laugh-out-loud story bursting with doodles and secret messages, great for reluctant readers and perfect for fans of "The Simpsons" and the "Tom Gates" novels. Ages: 9+

Lisainfo
ISBN 9781447220220
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Mõõt 197x132x15 (mm)
Kirjastus MACMILLAN CHILDREN'S BOOKS
Lisamise aeg: 28.11.2013

Toode pole saadaval

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Klienditugi

Kõnedele vastatakse E-P 8-21
+372 671 3659

Kirjadele vastatakse E-R 9-17
epood@rahvaraamat.ee

Tasuta püsikliendiks registreerumine

Rahva Raamatu püsikliendina saad meie kauplustes püsivalt 5% allahindlust ning ennast kurssi viia raamatuuudistega:

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.