Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Hunger and the Howling of Killian Lone

Raamat

Hunger and the Howling of Killian Lone

Autor: WILL STORR

* * * * * * * * * * Hinda ja arvusta (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

Trade paperback. A debut novel following a young chef in the 1980s who discovers a dark family secret. A long-dead ancestor was burnt as a witch for creating food so delicious it was said to turn all who ate it mad. With appeal to fans of Neil Gaiman, Scarlett Thomas and Susanna Clarke.

Lisainfo
ISBN 9781780720807
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Mõõt 215x137x29 (mm)
Kirjastus SHORT BOOKS
Lisamise aeg: 01.05.2014

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.