Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Kultuur ja ühiskond / Ühiskond / How To Fly A Horse

Raamat

How To Fly A Horse

Autor: Kevin Ashton

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

15.68 14.90 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: 2-4 nädalat (tellime välismaalt), hiljemalt 19.09

Sisukirjeldus

WINNER OF THE 800-CEO-READ BUSINESS BOOK OF THE YEAR 2015 In the vein of Susan Cain's QUIET and Malcolm Gladwell's DAVID AND GOLIATH, HOW TO FLY A HORSE is a smart, empowering book that dispels the myths around genius and creativity.

Lisainfo
ISBN 9780099591771
Ilmumisaasta 2016
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 336 lk
Kirjastus Cornerstone
Lisamise aeg: 13.09.2015

15.68 14.90 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: 2-4 nädalat (tellime välismaalt), hiljemalt 19.09

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.