Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / House of Birds

Raamat

House of Birds

Autor: MORGAN MCCARTHY

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

15.29 €Püsikliendile: 14.53 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

LIITU või Logi sisse

Kaup kätte: 2-4 nädalat, hiljemalt 15.07

Sisukirjeldus

A derelict house. A portrait of a marriage. And a story of love from the author of the acclaimed THE OTHER HALF OF ME. For readers of Kate Morton, Virginia Baily and Lucinda Riley.

Lisainfo
ISBN 9781472205865
Ilmumisaasta 2017
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 464 lk
Mõõt 198x129x36 (mm)
Kirjastus HEADLINE PUBLISHING GROUP
Lisamise aeg: 22.02.2017

15.29 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

LIITU või Logi sisse

Kaup kätte: 2-4 nädalat, hiljemalt 15.07

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Klienditugi

Kõnedele vastatakse E-P 8-21
+372 671 3659

Kirjadele vastatakse E-R 9-17
epood@rahvaraamat.ee

Tasuta püsikliendiks registreerumine

Rahva Raamatu püsikliendina saad meie kauplustes püsivalt 5% allahindlust ning ennast kurssi viia raamatuuudistega:

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.