Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Home Front

Raamat

Home Front

Autor: KRISTIN HANNAH

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

This new novel from the author of "Night Road", which takes an intimate look at the inner landscape of a disintegrating marriage and dramatically explores the price of war. A hugely satisfying read in the vein of Danielle Steel and Jodi Picoult.

Lisainfo
ISBN 9781447207610
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Mõõt 197x132x29 (mm)
Kirjastus PAN
Lisamise aeg: 02.11.2012

Toode pole saadaval

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.