Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Lastekirjandus / Keskmine kooliiga / Hollow

Raamat

Hollow

Autor: Jessica Verday

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

A paranormal romance set in the legendary town of Sleepy Hollow, taking inspiration from the Washington Irving tale. Will appeal to fans of "Twilight" and "Generation Dead". Ages: 12+.

Lisainfo
ISBN 9781847384980
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Mõõt 198x132x29 (mm)
Kirjastus SIMON & SCHUSTER CHILDREN'S
Lisamise aeg: 28.11.2013

Toode pole saadaval

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.