Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Põnevus ja krimi / Hollow Crown

Raamat

Hollow Crown

Autor: DAVID ROBERTS

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

A classic murder mystery tale set in 1936. Will appeal to fans of "Love In A Cold Climate" and "Gosford Park". "This is a witty and meticulous recreation of the class-ridden middle England of the 1930s" "The Guardian".

Lisainfo
ISBN 9781841197746
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Mõõt 197x132x24 (mm)
Kirjastus Constable & Robinson
Lisamise aeg: 22.12.2010

Toode pole saadaval

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.