Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Põnevus ja krimi / Hollow Crown

Raamat

Hollow Crown

Autor: DAVID ROBERTS

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

A classic murder mystery tale set in 1936. Will appeal to fans of "Love In A Cold Climate" and "Gosford Park". "This is a witty and meticulous recreation of the class-ridden middle England of the 1930s" "The Guardian".

Lisainfo
ISBN 9781841197746
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Mõõt 197x132x24 (mm)
Kirjastus Constable & Robinson
Lisamise aeg: 22.12.2010

Toode pole saadaval

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Klienditugi

Kõnedele vastatakse E-P 9-20
+372 671 3659

Kirjadele vastatakse E-R 9-17
epood@rahvaraamat.ee

Tasuta püsikliendiks registreerumine

Rahva Raamatu püsikliendina saad meie kauplustes püsivalt 5% allahindlust ning ennast kurssi viia raamatuuudistega:

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.