Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Ulme ja fantaasia / Hell's Ditch

Raamat

Hell's Ditch

Autor: Simon Bestwick

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

A post-apocalyptic urban horror novel with a fantasy twist, from the author of "The Faceless". With appeal to fans of Adam Nevill and Christopher Fowler. 'Among the most important writers of contemporary British horror.' Ramsey Campbell

Lisainfo
ISBN 9781909679672
Keel ingliskeelne
Formaat Kõvakaaneline
Mõõt 212x134x34 (mm)
Kirjastus Snowbooks
Lisamise aeg: 26.11.2015

Toode pole saadaval

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.