Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Helios Disaster

Raamat

Helios Disaster

Autor: Linda Bostrom Knausgaard

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

15.68 14.90 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: Kiirtellimusega: reede 24.08

Sisukirjeldus

A mythical novel from a Swedish author, in which a father gives birth to a 12-year-old girl, splitting his head open in the process. Illuminates what it's like to slide away from reality and into a psychotic state. With appeal to fans of Ali Smith and Jeanette Winterson.

Lisainfo
ISBN 9789462380219
Ilmumisaasta 2015
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 128 lk
Mõõt 210x150x22 (mm)
Kirjastus World Editions
Lisamise aeg: 29.11.2014

15.68 14.90 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: Kiirtellimusega: reede 24.08

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.