Показать мобильную версию

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Главная страница / Книги / Детская литература / Среднего школЬного возраста / HARRY POTTER JA ÄRANEETUD LAPS. I JA II OSA

Книга

HARRY POTTER JA ÄRANEETUD LAPS. I JA II OSA

Автор: J. K. ROWLING, JOHN TIFFANY, Jack Thorne

* * * * * * * * * * Оцени и прокомментируй (3)

21.90 €Püsikliendile: 20.81 €

Заказ получишь в течении 2 часов.

Содержание

Kaheksas lugu. 19 aastat hiljem.

Harry, Ron ja Hermione on nüüd juba täiskasvanud, neil on endal lapsed ning nad elavad oma igapäevast elu. Harry on Võlukunstiministeeriumi teenistuja, tööd on palju ning võib-olla ei suuda ta iga kord kõige paremini mõista oma lapsi, eriti aga Albus Severust, kellele on isa kuulsus pisut liiga ränk koorem. Siis aga näitavad mitmed märgid, et kogu must maagia ei ole veel maailmast kadunud ning see, et Harry arm on uuesti valutama hakanud, üksnes kinnitab Harry, Roni, Ginny ja Hermione kahtlusi. Taas pead tõstvale pimedusele peavad omal kombel vastu astuma nii vanemad kui ka lapsed.

Технические данные
Штрихкод 9789985340035
Год издания 2017
Язык на эстонском языке
Формат Твёрдый переплёт
Страниц 336 стр
Размер 234x152x30 (мм)
Переводчик(-и) KRISTA KAER, KAISA KAER
Издательство VARRAK
Дата первого поступления: 27.02.2017

21.90 €

Заказ получишь в течении 2 часов.

Тот же автор

Топ категория

Кто купил, покупает также

Комментарии (3)

Ei tohi unustada, et tegu on näidendi tekstiga. Mis tähendab, et lugu ei olnud nii kaasakiskuv, kui eelmised Potteri raamatud ning ka tegelaste arenguks ei olnud ruumi jäetud. Pole vajalik, see toimub laval näitlejate esituses niigi. Minu jaoks oli lugemine nauditav ning soov seda etendust näha tekkis küll üsna tugev. Korduvalt tekkis küsimusi stiilis: "Kuidas nad SELLE küll laval lahendavad?" Mitte 5/5 nagu ülihea raamatu puhul, aga siiski 5/5.

В приложении : Andres Jakovlev | 14.03.2020

* * * * * * * * * *

Kui kasvada üles Harry Potteri sarjaga ning pärast kümmet vaheaastat võtta kätte uus Harry Potteri teos, siis ilmselt on rumal loota, et saad jätkata samade lugude ja emotsioonidega. Need, kes seda loodavad, peavad "Harry Potter ja äraneetud last" lugedes tõenäoliselt pettuma. Kui aga võtta seda teost kui täiesti uut lugu, kus on kõik võimalik, siis on see igati haarav teos. Natuke kohanemist nõuab näidendi vormiga harjumine.

В приложении : Sigrid S | 12.07.2017

* * * * * * * * * *

Lugesin kunagi üht paljudest Harry Potteri fanfiction-itest ning pean tunnistama, et rohkem kui sarja ennast, meenutas loetud näidend just seda fänni poolt välja mõeldud lugu, kus Hermione läks ajas tagasi, et päästa maailm ning armus noorde Tom Riddle'isse, põhjustades selle, mida üritas ära hoida. Kellegi peas hakkas ehk tiksuma mõte, mis oleks saanud, kui Harry Potter oleks ikkagi Slytherini sõõlatud. Ta kirjutas loo üles ning kujundas selle hoopis Harry poja Albuse ümber, kes saatis korda kõik, mis isal jäi tegemata. Iseenesest lugu mulle meeldis, eriti selle paljud mis-oleks-siis-kui-d. Ainuke detail, mis mulle kuidagi meele järgi ei olnud, oli Delphi päritolu. Olen nõus nendega, kes ütlevad, et raamatusse ei peaks suhtuma kui Harry Potteri 8. raamatusse. See on pigem lihtsalt üks näidend, kus tegelased on samad kui sarjas. Tulihingeliseks Potteri-fänniks jään ma igavesti, kuid arvan, et oleks aeg tema ja semudega hüvasti jätta. Pealegi on Rowlingu võlumaailma vallutanud uus kompu. Jah, ma räägin Newt Scamanderist! Ei teeks üldse paha järgmisena ette võtta hoopis fantastiliste elukate filmi manuskript.

В приложении : Mariann Vendelin | 20.06.2017

* * * * * * * * * *
Комментарии в социальных сетях

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.