Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Hannibal: Enemy of Rome

Raamat

Hannibal: Enemy of Rome

Autor: BEN KANE

* * * * * * * * * * Hinda ja arvusta (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

The first in a new historical fiction series set during the Second Punic War, from the author of "The Forgotten Legion Chronicles". With appeal to fans of Conn Iggulden, Simon Scarrow and Harry Sidebottom.

Lisainfo
ISBN 9781848092273
Keel ingliskeelne
Formaat Kõvakaaneline
Mõõt 243x162x50 (mm)
Kirjastus Preface Publishing
Lisamise aeg: 01.05.2014

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.