Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Sport ja harrastused / Pallimängud / Good Old Sussex by the Sea

Raamat

Good Old Sussex by the Sea

Autor: Tim Quelch Quelch

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

22.09 €Püsikliendile: 20.99 €

LIITU või Logi sisse

Kaup kätte: 2-4 nädalat, hiljemalt 18.07

Sisukirjeldus

Tim Quelch's nostalgic account of growing up with Sussex football and cricket in the 1960s is a rollercoaster ride of triumphs and woes, bringing to life many local heroes of yesteryear and shining light on a police corruption scandal. The book is a must for fans of Brighton & Hove Albion, Sussex County Cricket Club and Hastings United.

Lisainfo
ISBN 9781785316197
Ilmumisaasta 2020
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 288 lk
Kirjastus Pitch Publishing Ltd
Lisamise aeg: 10.02.2020

22.09 €

LIITU või Logi sisse

Kaup kätte: 2-4 nädalat, hiljemalt 18.07

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Klienditugi

Kõnedele vastatakse E-P 8-21
+372 671 3659

Kirjadele vastatakse E-R 9-17
epood@rahvaraamat.ee

Tasuta püsikliendiks registreerumine

Rahva Raamatu püsikliendina saad meie kauplustes püsivalt 5% allahindlust ning ennast kurssi viia raamatuuudistega:

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.