Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Sport ja harrastused / Pallimängud / Good Old Sussex by the Sea

Raamat

Good Old Sussex by the Sea

Autor: Tim Quelch

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

20.39 €Püsikliendile: 19.37 €

Kaup kätte: 4-8 nädalat, hiljemalt 11.06

Sisukirjeldus

Tim Quelch's nostalgic account of growing up with Sussex football and cricket in the 1960s is a rollercoaster ride of triumphs and woes, bringing to life many local heroes of yesteryear and shining light on a police corruption scandal. The book is a must for fans of Brighton & Hove Albion, Sussex County Cricket Club and Hastings United.

Lisainfo
ISBN 9781785316197
Ilmumisaasta 2020
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 288 lk
Kirjastus Pitch Publishing Ltd
Lisamise aeg: 10.02.2020

20.39 €

Kaup kätte: 4-8 nädalat, hiljemalt 11.06

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.