Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Põnevus ja krimi / Gone in Seconds

Raamat

Gone in Seconds

Autor: A J Cross

* * * * * * * * * * Hinda ja arvusta (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

A debut crime thriller from a British forensic psychologist. A body is found by a motorway, and turns out to be that of a teenager who went missing 5 years earlier. Dr Kate Hanson and the Unsolved Crime Unit are brought in to investigate. With appeal to fans of Kathy Reichs and Patricia Cornwell.

Lisainfo
ISBN 9781409142683
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Mõõt 234x154x32 (mm)
Kirjastus ORION
Lisamise aeg: 01.05.2014

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.