Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Goddess of Buttercups and Daisies

-15%

Raamat

Goddess of Buttercups and Daisies

Autor: MARTIN MILLAR

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

14.11 11.99 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: Kiirtellimusega: reede 01.06

Sisukirjeldus

New book by cult author Martin Millar with his usual blend of satirical humour and off-beat charm, perfect for fans of Neil Gaimon, Christopher Brookmyre and Ben Aaronovitch

Lisainfo
ISBN 9780349407142
Ilmumisaasta 2015
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 192 lk
Mõõt 198x126x15 (mm)
Kirjastus LITTLE, BROWN BOOK GROUP
Lisamise aeg: 15.12.2014

14.11 11.99 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: Kiirtellimusega: reede 01.06

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.