Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Gliding Flight

-15%

Raamat

Gliding Flight

Autor: Anne-Gine Goemans

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

18.82 16.00 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: Kiirtellimusega: kolmapäev 26.09

Sisukirjeldus

A new novel from a Dutch author, this is a fresh tale about the universal themes of adolescent life. Gieles is a 14-year-old boy who lives with his father and a flock of geese on a spotters' campsite by an airstrip, and he comes up with a plan to reunite his parents. With appeal to fans of Donna Tartt and Jonathan Safran Foer.

Lisainfo
ISBN 9789462380097
Ilmumisaasta 2015
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 448 lk
Mõõt 214x135x35 (mm)
Tõlkija(d) NANCY FOREST-FLIER
Kirjastus World Editions
Lisamise aeg: 29.11.2014

18.82 16.00 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: Kiirtellimusega: kolmapäev 26.09

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.