Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Girls on Fire

Raamat

Girls on Fire

Autor: Robin Wasserman

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

A first novel for adults from an author who has written bestselling YA novels. Starting and ending with tragedy, it's a portrayal of female adolescence, and will appeal to fans of "The Virgin Suicide" and "Prep". 'Like lightning in a bottle... A captivating, terrifying novel and one you won't forget' Megan Abbott

Lisainfo
ISBN 9781408707104
Keel ingliskeelne
Formaat Kõvakaaneline
Mõõt 236x157x33 (mm)
Kirjastus LITTLE BROWN BOOKS GROUP
Lisamise aeg: 23.01.2016

Toode pole saadaval

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.