Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Girl Behind the Lens

Raamat

Girl Behind the Lens

Autor: Tanya Farrelly

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

22.09 €Püsikliendile: 20.99 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: 2-4 nädalat, hiljemalt 23.11

Sisukirjeldus

When every word's a lie, a picture is worth a thousand A dark psychological thriller about the secrets that destroy us, perfect for fans of THE COUPLE NEXT DOOR, BEHIND CLOSED DOORS and THE GIRLFRIEND.

Lisainfo
ISBN 9780008215118
Ilmumisaasta 2016
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 272 lk
Mõõt 198x128x21 (mm)
Kirjastus HarperCollins Publishers
Lisamise aeg: 14.12.2016

22.09 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: 2-4 nädalat, hiljemalt 23.11

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.