Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Ghosts of the Desert

Raamat

Ghosts of the Desert

Autor: Ryan Ireland

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

For readers of Cormac McCarthy and T. C. Boyle comes this harrowing and hypnotic new novel about a community of eccentric outcasts living in the Utah desert

Lisainfo
ISBN 9781780748207
Ilmumisaasta 2016
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 304 lk
Mõõt 198x129x24 (mm)
Kirjastus Oneworld Publications
Lisamise aeg: 23.01.2016

Toode pole saadaval

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.