Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Lastekirjandus / Teatmekirjandus / Gecko's Echo

Raamat

Gecko's Echo

Autor: Lucy Rowland

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

10.97 10.42 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: Kiirtellimusega: teisipäev 20.11

Sisukirjeldus

Perfect for fans of "The Gruffalo", this new tale is full of mischief and trickery as one brave mother sets out with a plan to protect her precious eggs. Debut book by author, Lucy Rowland. Ages: 0-5yrs

Lisainfo
ISBN 9781408859506
Ilmumisaasta 2017
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 32 lk
Mõõt 274x245x3 (mm)
Illustreerija(d) Natasha Rimmington
Kirjastus Bloomsbury Publishing PLC
Lisamise aeg: 22.12.2016

10.97 10.42 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: Kiirtellimusega: teisipäev 20.11

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.