Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Garden of Small Beginnings

Raamat

Garden of Small Beginnings

Autor: Abbi Waxman

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

14.11 13.40 €

Kaup kätte: Kiirtellimusega: reede 25.01

Sisukirjeldus

Life is about to blossom for Lili . . . A brilliantly funny and emotional novel about love, life and friendship, perfect for fans of Jojo Moyes and Lucy Diamond.

Lisainfo
ISBN 9780751564860
Ilmumisaasta 2018
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 368 lk
Kirjastus LITTLE, BROWN BOOK GROUP
Lisamise aeg: 01.08.2018

14.11 13.40 €

Kaup kätte: Kiirtellimusega: reede 25.01

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.