Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Francesca's Party

Raamat

Francesca's Party

Autor: PATRICIA SCANLAN

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

Highly commercial women's fiction, in the tradition of Maeve Binchy and Danielle Steel, which should do extremely well off the back of the success of her "City Girl" trilogy. A big campaign from Transworld, to boot.

Lisainfo
ISBN 9780553812923
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Mõõt 178x109x42 (mm)
Kirjastus BANTAM PAPERBACKS
Lisamise aeg: 17.12.2010

Toode pole saadaval

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.