Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ajalugu ja poliitika / Maailma ajalugu / Final Over: The Cricketers of Summer 1914

Raamat

Final Over: The Cricketers of Summer 1914

Autor: CHRISTOPHER SANDFORD

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

The first and only book to follow the leading English players of 1914 from the sports fields into the trenches, drawing on the unpublished diaries of England cricket captain Lionel Tennyson. For readers of "The Final Whistle".

Lisainfo
ISBN 9780750959667
Keel ingliskeelne
Formaat Kõvakaaneline
Mõõt 234x156x26 (mm)
Kirjastus THE HISTORY PRESS
Lisamise aeg: 14.04.2014

Toode pole saadaval

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.