Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Põnevus ja krimi / Fifth Heart

Raamat

Fifth Heart

Autor: DAN SIMMONS

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

In 1893, Sherlock Holmes and Henry James come to America together to solve the mystery of the 1885 death of Clover Adams, wife of an esteemed historian from a prestigious family. A high-concept historical thriller for fans of "Sherlock" and Anthony Horowitz's Sherlock Holmes novels.

Lisainfo
ISBN 9780751560954
Keel ingliskeelne
Formaat Kõvakaaneline
Mõõt 234x153x56 (mm)
Kirjastus Sphere Books
Lisamise aeg: 08.11.2014

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Klienditugi

Kõnedele vastatakse E-P 9-20
+372 671 3659

Kirjadele vastatakse E-R 9-17
epood@rahvaraamat.ee

Tasuta püsikliendiks registreerumine

Rahva Raamatu püsikliendina saad meie kauplustes püsivalt 5% allahindlust ning ennast kurssi viia raamatuuudistega:

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.