Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Feast of the Innocents

Raamat

Feast of the Innocents

Autor: Evelio Rosero

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

A surreal and controversial novel from the Colombian author of "The Armies" and "Good Offices". With appeal to fans of Gabriel Garcia Marquez and Malcolm Lowry's "Under The Volcano".

Lisainfo
ISBN 9781848662322
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Mõõt 198x126x23 (mm)
Kirjastus QUERCUS PUBLISHING
Lisamise aeg: 10.09.2015

Toode pole saadaval

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.