Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Fates and Furies

Raamat

Fates and Furies

Autor: LAUREN GROFF

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

The latest novel from the award-winning author of "The Monsters Of Templeton" and "Arcadia". An examination of a marriage over 24 years, it will appeal to fans of Lorrie Moore and Richard Russo.

Lisainfo
ISBN 9781785150142
Keel ingliskeelne
Formaat Kõvakaaneline
Kirjastus WILLIAM HEINEMANN
Lisamise aeg: 09.05.2015

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.