Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Far from Home

Raamat

Far from Home

Autor: Valerie Wood

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

High quality women's saga in the tradition of Catherine Cookson and Josephine Cox, set in north-east England and the new frontiers of America.

Lisainfo
ISBN 9780552150323
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Mõõt 179x106x40 (mm)
Kirjastus CORGI BOOKS
Lisamise aeg: 17.12.2010

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.