Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Family

Raamat

Family

Autor: Kay Brellend

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

The follow-up novel to the hugely successful debut "The Street", which sold 20,000 copies. With appeal to fans of Martina Cole, Josephine Cox and anyone who loves gritty historical sagas.

Lisainfo
ISBN 9780007358663
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Mõõt 197x129x32 (mm)
Kirjastus Harper Collins Paperbacks
Lisamise aeg: 02.11.2012

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.