Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Lastekirjandus / Keskmine kooliiga / Fallout

Raamat

Fallout

Autor: Gwenda Bond

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

Lois Land is reimagined as a contemporary teenager, with appeal to fans of "Veronica Mars" and "Buffy The Vampire Slayer". Lois must solve a mystery at her new school in Metropolis. Ages: 14+

Lisainfo
ISBN 9781782023685
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Mõõt 198x129x24 (mm)
Kirjastus Curious Fox
Lisamise aeg: 23.11.2015

Toode pole saadaval

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.