Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Everything About You

Raamat

Everything About You

Autor: Heather Child

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

23.53 22.35 €

Kaup kätte: Kiirtellimusega: teisipäev 25.09

Sisukirjeldus

Gripping, heartrending and quietly terrifying, this cutting-edge debut imagines a world where people can be recreated as data ghosts and lives can be changed by the information they've left behind - perfect for fans of Black Mirror and Gone Girl

Lisainfo
ISBN 9780356510705
Ilmumisaasta 2018
Keel ingliskeelne
Formaat Kõvakaaneline
Lehekülgi 352 lk
Kirjastus LITTLE, BROWN BOOK GROUP
Lisamise aeg: 01.08.2018

23.53 22.35 €

Kaup kätte: Kiirtellimusega: teisipäev 25.09

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.