Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Lastekirjandus / Koolieelikud / Everyone a Stranger

-15%

Raamat

Everyone a Stranger

Autor: Victor Watson

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

10.97 9.32 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: Kiirtellimusega: kolmapäev 26.09

Sisukirjeldus

The final book in the "Paradise Barn" quartet for fans of "Goodnight Mr Tom", "Carrie's War" and "Ruby In The Smoke". It's the end of the war and change is sweeping through the land. Ages: 10+

Lisainfo
ISBN 9781846471612
Ilmumisaasta 2013
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Mõõt 198x132x27 (mm)
Kirjastus Catnip Publishing Ltd
Sari Paradise Barn Story
Lisamise aeg: 28.11.2013

10.97 9.32 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: Kiirtellimusega: kolmapäev 26.09

Kategooria TOP

Samast sarjast

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.