Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / End of the World Running Club

Raamat

End of the World Running Club

Autor: Adrian J Walker

* * * * * * * * * * Hinda ja arvusta (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

A postapocalyptic thriller about a man who must make an epic run from Edinburgh to the south coast of England across a devastated landscape. Originally self-published, it will appeal to fans of "The Martian" and "The Walking Dead". *title cancelled*

Lisainfo
ISBN 9781785032646
Keel ingliskeelne
Formaat Kõvakaaneline
Mõõt 240x156x43 (mm)
Kirjastus EBURY PRESS
Lisamise aeg: 14.09.2015

Toode pole saadaval

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.