Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Enchanted

Raamat

Enchanted

Autor: RENE DENFELD

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

A debut novel from a death penalty investigator, set on death row. An unnamed prisoner's only escape is the world he conjures up around him using the power of language, as he listens in to the unfolding story of York, the prisoner in the cell next to him. With appeal to fans of Alice Sebold and Cormac McCarthy. 'So dark yet so exquisite' Erin Morgenstern

Lisainfo
ISBN 9780297870494
Keel ingliskeelne
Formaat Kõvakaaneline
Mõõt 198x129x29 (mm)
Kirjastus WEIDENFELD & NICOLSON
Lisamise aeg: 09.11.2013

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Klienditugi

Kõnedele vastatakse E-P 8-21
+372 671 3659

Kirjadele vastatakse E-R 9-17
epood@rahvaraamat.ee

Tasuta püsikliendiks registreerumine

Rahva Raamatu püsikliendina saad meie kauplustes püsivalt 5% allahindlust ning ennast kurssi viia raamatuuudistega:

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.