Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Home / Books / Fiction / Estonian Literature / EESTI ÜMBERLÕIKAJA

Book

EESTI ÜMBERLÕIKAJA

Author: MIHKEL MUTT

* * * * * * * * * * Rate and Review (1)

19.35 18.38 €

Kaup kätte: With fast shipping: tomorrow, 18.12

Description

Romaan räägib tänasest Eestist ja homsest Euroopast.

Tegevus toimub vaheldumisi Alam-Kolkaküla alevis ja Brüsseli peakorteri kuluaarides. Teemadeks on Lääne-Euroopa muutumine miljonite migrantide saabudes, Ida-Euroopa suhtumine sellesse, inimeste identiteedikriis ja Eesti hetkevalikud. Läbiva liinina otsitakse vastust küsimusele, kas eestlusel on tulevikku, ja kui, siis kus ja missugune?

Autorile omaselt on romaani stiil irooniline.

Mihkel Kunnus soovitab: “Kellele romaani soovitada? Rahvusraamatukogu referent Maire Liivamets vastab sellele küsimusele nii: „Kindlasti peaksid seda lugema need, kes saavad palka igat masti integreerumis-, lõimumis-, ühendamis- ja liitumispropaganda nimel töötamise eest. Neil peaks lugemiseks aega jätkuma, sest need protsessid on ju ülipikad, seega osa ootamisperioodist võiks „kolkakirjandusega“ tutvumiseks kulutada. Hea oleks, kui ka valitsevad jõud ja rühmitused raamatu kätte võtaksid. Siis veel peaminister ja president! Sõnaga, eelkõige need, kes täidavad käske ja müüvad riiki! Seejärel soovitan osta raamatu neil, kes on Eestist lahkunud raha teenima, et end hiljem jõukamana, päriseurooplasena tunda.“ Kirjutan alla. Lisaks veel kõik, kes peavad lugu heast naljast ja satiirist, ning need, kellele Eesti ja Euroopa saatus korda läheb.”

Technical information
ISBN 9789949933662
Published: 2016
Language In Estonian
Format Soft cover
Pages 208 pg
Dimensions 205x141x15 (mm)
Added: 29.11.2016

19.35 18.38 €

Kaup kätte: With fast shipping: tomorrow, 18.12

Category TOP

Reviews (1)
  • To submit a review, please log in

Kui mutid on pimedad või vähemasti näevad halvasti, siis Mutt näeb selgelt ja läbi. Mihkel Muti "Eesti ümberlõikaja" on ülimalt nauditav ja kerge lugemine. Kerge selles mõttes, et läheb kiiresti, kuid mitte selles mõttes, et mõtet poleks. Seda on. Kuhjaga. Maksimumpunktid jäävad andmata ainult sellepärast, et ajaproov on veel tegemata. Võibolla tulen 5 aasta pärast tagasi ja panen 10/10, aga võib ka juhtuda, et langetan 6/10 peal.

Added : Joosep | 21.09.2017

* * * * * * * * * *
Reviews from social networks

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.