Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Ecliptic

Raamat

Ecliptic

Autor: Benjamin Wood

* * * * * * * * * * Hinda ja arvusta (0)

14.11 13.40 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: Kiirtellimusega: teisipäev 27.02

Sisukirjeldus

Shortlisted for the Sunday Times PFD Young Writer of the Year Award: a rich, multi-layered and mesmerising novel that will appeal to readers who love Kazuo Ishiguro, Eleanor Catton and David Mitchell

Lisainfo
ISBN 9781471126727
Ilmumisaasta 2016
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 496 lk
Mõõt 196x128x32 (mm)
Kirjastus Simon & Schuster Ltd
Lisamise aeg: 08.10.2015

14.11 13.40 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: Kiirtellimusega: teisipäev 27.02

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.