Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Echoes from Afar

Raamat

Echoes from Afar

Autor: Tamara McKinley

* * * * * * * * * * Hinda ja arvusta (0)

12.54 11.91 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: Kiirtellimusega: kolmapäev 28.02

Sisukirjeldus

A powerful story of love and loss from the beloved internationally bestselling author, Tamara McKinley, who also writes as Sunday Times bestseller Ellie Dean. For fans of Lesley Pearse and Susan Lewis. Discover Tamara McKinley's other timeless bestsellers Ocean Child and Matilda's Last Waltz.

Lisainfo
ISBN 9781784296964
Ilmumisaasta 2016
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 448 lk
Mõõt 198x129x32 (mm)
Kirjastus QUERCUS PUBLISHING
Lisamise aeg: 10.09.2015

12.54 11.91 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: Kiirtellimusega: kolmapäev 28.02

Sama autor

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.